برترین ها از دید کاربران

پشتیبانی سایت


    آخرین بروزرسانی : 99/09/09   
    تلفن پشتیبانی و پیگیری سفارشات : 09304114484

آمار بازدید سایت

  • بازدید کلی: 237561
  • کاربران آنلاین: 20
  • کاربران مهمان: 5
400000 ریال 380000 ریال
این کتاب حاصل تجارب نویسندگان در طی سالها تلاش مستمر در پژوهش، آموزش و مدیریت تیمهای امداد، احیاء و طب اورژانس است. باشد که چراغ راه نجات دردمندان باشد. 
200000 ریال
ممکن است این سؤال در ذهن بسیاری از افراد اهل مطالعه باشد که کتابی که در دست دارند با چه فرایندها و مراحلی و با چه نوع قوانین خاصی باید چاپ و نشر شود. کتاب حاضر با نگرشی مدون به فرایند تولید و توزیع کتاب از بدو شکل گیری و تبلور آن در ذهن نویسنده تا زمانی که به دست مخاطب می­رسد، پرداخته است. این کتاب با در نظر گرفتن نیازهای مخاطبان، ناشران، نویسندگان و سایر دست اندرکاران فرایند تولید کتاب، درصدد فراهم نمودن اطلاعات لازم برای این گروه هدف بوده است هرچند مطالعه آن ممکن است برای عموم خوانندگان و علاقمندان به کتاب مفید واقع گردد. 
0 ریال

حفظ و ارتقای سلامت مسئولیتی فردی، ملی و حتی بین المللی است که تلاش مشترک کلیه سطوح جامعه یعنی افراد و سازمان ها را می طلبد. هدف از تالیف این کتاب ارائه نتایج تحقیقات انجام شده قبلی در رابطه با تعیین کننده های اجتماعی سلامت و نیز نتایج تحقیقات مولف کتاب در زمینه شناسایی استراتژی های آینده مسئولین سازمان های مرتبط در رابطه با این موضوع مهم می­باشد.